hamayesh_farakhan

ICRE Farsi Poster

 🎓اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور🇮🇷

🔰به نام خداوند جان و خرد
کز‌این برتر اندیشه بر نگذرد

🌐دانشجویان و پژوهشگران گرامی، بدین وسیله مفتخریم “اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور” را که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در دو روز شنبه ۲۶ و یکشنبه ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود را خدمتتان اعلام و معرفی بداریم.

🟡این همایش که به شیوه مجازی و برخط (آنلاین) توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تشکیل می‌گردد، چهار حوزه علمی یعنی علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

🟡”همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور” در نظر دارد از تمام ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود نزد دانشجویان ایرانی مقیم خارج و همچنین پژوهشگران و اساتید متخصص و بنام ایرانی بهره ببرد تا دستاورد‌های فکری و پژوهشی در حیطه‌های خاص علوم را مورد بررسی و کاوش قرار دهد.

🟡نقطه عطف این همایش در اعتقاد و باور آن به دادن فرصتی ویژه به دانشجویان ایرانی محصل در خارج از کشور، برای ارائه نظام‌مند موضوع پایان‌نامه‌ای خود و یا مبحث و زمینه‌ای که قابلیت علمی، پژوهشی و فکری لازم را داراست و پرداختن به آن جنبه آموزشی و آگاهی‌بخشی برای عموم دارد.

🟡پس بدین وسیله از تمامی دانشجویان علاقه‌مند دعوت میگردد تا ضمن شرکت در این همایش علمی و بین المللی، از این فرصت مناسب استفاده برده و برای ارائه یا سخنرانی کوتاه نسبت به موضوع و مسئله پژوهشی و تحقیقاتی خود، چکیده‌ (abstract) را در نشانی
https://hamayesh.uisae.org/

ثبت نمایند، تا پس از بررسی آن در کمیته علمی نسبت به تأیید و زمان دقیق ارائه با ایشان ارتباط به عمل آید.

🟡علاوه بر گواهی مشارکت، گواهی ارائه و چاپ مقالات در ژورنال، به اطلاع همراهان عزیز می‌رسانیم که هدایا و جوایز ارزنده‌ای به ارائه دهندگان برگزیده و شایسته از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اهدا خواهد شد.

🌐برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سخنرانان کلیدی و نیز اعضای شورای سیاست گذاری و یا کمیته علمی و اجرایی همایش به سایت رسمی همایش به نشانی:
https://hamayesh.uisae.org/
رجوع نمایید.

🔰به امید دیدار حداکثری همه سرافرازان علم و فرهنگ ایران اسلامی در همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور

🔲📢 مهلت نهایی ثبت نام :
۱۴ فوریه ۲۰۲۲
🔲📢 روز همایش :
۲۶، ۲۷ فوریه ۲۰۲۲
🔲📢 ساعت همایش :
۸ صبح به وقت اروپای مرکزی الی ۵ عصر
🔲📢انواع ثبت نام:
مشارکت بدون ارائه، مشارکت با ارائه شفاهی و مشارکت با ارائه پوستر
🔲📢 بستر برگزاری همایش :
دسترسی مشارکت برای نشانی ایمیل افرادی که ثبت نام کردند باز خواهد بود.

با آرزوی توفیق و سربلندی و حضور حداکثری همه عزیزان در این همایش

📧 hamayesh@uisae.org
📱@uisae_admin

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

@uisae_official

Leave a Reply

Your email address will not be published.